Adwokat

Beata Grygiel – Skrzypczak

Adwokat Beata Grygiel-Skrzypczak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Po ukończeniu studiów odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, a następnie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z poznańskimi kancelariami adwokackimi. Od 2013 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

W swojej pracy zawodowej adwokat Beata Grygiel-Skrzypczak kieruje się przede wszystkim szeroko rozumianym interesem klienta. Celem jej działań jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, zaś realizację tego celu opiera na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu oraz poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Adwokat Beata Grygiel- Skrzypczak pomaga rozwiązywać problemy prawne, szczególnie w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego oraz administracyjnego.

Kancelaria adwokacka Beaty Grygiel-Skrzypczak współpracuje z Kancelarią adwokacką adwokat Anny Raburskiej.